Fatmir Limaj sonte në Interaktiv

Fatmir Limaj sonte në Interaktiv

22 mars 2017 22:45

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj, është i ftuar sonte në Interaktiv të KTV-së.

Cili është mendimi i tij për iniciativën e presidentit Thaçi për transformimin e FSK-së në Ushtri?

Çka thotë ai për demarkacionin?

Mendimi i Limajt për sondhazhet dhe zgjedhjet?

Këto dhe shumëçka tjetër sonte në Interaktiv prej orës 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme