Kërcënohet me armë kryetari i Vushtrrisë, Bajram Mulaku

Kërcënohet me armë kryetari i Vushtrrisë, Bajram Mulaku

20 mars 2017 13:00

Është kërcënuar me armë mëngjesin e sotëm kryetari i komunës së Vushtrrisë, Bajram Mulaku.

Një person i panjohur fillimisht kishte kërcënuar rojën e komunës së Vushtrrisë dhe me pas me armë ka hyrë në zyrën e kryetarit Mulaku.

“Ka hyrë në zyre një person me armë ka kërcënuar edhe rojën, ai ka pretenduar të hyjë në zyrën time. Unë e kam hap zyrën e kemi fut brenda në ndërkohë është ai ka dorëzuar armën dhe më vonë erdhën policia” ka konfirmuar për KTV kryetari i komunës Bajram Mulaku.

Megjithatë Mulaku nuk ka dhënë më shumë sqarime rreth këtij kërcënimi

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme