Moti sot në Kosovë Foto: Koha / ilustrim

Moti sot në Kosovë

09 janar 2018 08:03

Gjatë ditës së sotme, mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pjesshme.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin nga 0 -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin nga 6-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme