Tregtarët e Hajvalisë – Pacollët me AKR-në

31 dhjetor 2017 08:52

Kishte momente jo më shumë se para 2 vitesh, kur AKR-ja e Behgjet Pacollit po shkonte drejt shuarjes. Por, fundi i 2017-s e gjeti partinë e milionerit Pacolli vendimtare për ndërtimin e qeverisë në qendër dhe fitoren e Shpend Ahmetit në Prishtinë, raporton Interaktivi i KTV-së.

Si zakonisht, Pacolli harroi se si PDK-ja e kërcënoi e se si ulëset në Kuvend i fitoi me listën e LDK-së, për t’i bërë konak në Hajvali Kadri Veselit dhe të tjerëve të koalicionit PAN për krijimin e qeverisë Haradinaj.

Për më shumë ndiqeni përmbledhjen e emisionit Interaktiv.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme