Çfarë do të ndodhë me intervistën e realizuar me Hamëz Jasharin

09 dhjetor 2017 21:34

Në “Talk” të KTV-së, gazetari Haqif Mulliqi ka folur detajisht për një intervistë të realizuar nga bashkëshortja e tij, Shpresa Mulliqi, me Hamëz Jasharin.

Se çfarë flitet në atë intervistë dhe çfarë pritet të ndodh me të, mund ta kuptoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme