Ndërroi jetë komediani Blerim Peci

Ndërroi jetë komediani Blerim Peci

09 dhjetor 2017 08:35

Ka ndërruar jetë aktori e humoristi i njohur Blerim Peci.

Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij Fehmi Ferati, të cilët për një kohë të gjatë aktruan bashkë në “Show Meselation”.

"Herët bre Bel, shumë para kohe me shkru këtë lajm për ty". Rand shumë e randë bre! Njoftojmë miqët, shokë, familjarë e bashkëpuntorë se Blerim Peci sot ndërroi jetë!”, ka shkruar Ferati në Facebook.

Peci ka qenë aktor në emisionin “Vikendi” i cili shfaqej në RTK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

LIND15/12/2017 15:12

Ngushllime të sinqerta Familjes...ka qen artist i mir dhe shum natyral,real.

Shto koment

Të ngjashme