Hoti i thotë Haradinajt se nuk guxon të kërcënosh askënd

Hoti i thotë Haradinajt se nuk guxon të kërcënosh askënd

07 dhjetor 2017 12:49

Shefi i Grupit Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, duke iu përgjigjur kryeministrin Haradinaj, ka thënë se ai nuk duhet ta kërcënojë askënd.

Hoti, duke komentuar deklaratat e Haradinajt, tha se ende mendon që marrëveshja (për demarkacionin) është gabim, se nuk do të duhej ta dërgonte një dokument nëse është kundër.

“Kush është më pak patriot e kush është më pak patrioti me gjuajt fjalë dhe as me kërcënuar askënd se a bien në këmbë, a rrëzohet sepse nuk janë duke biseduar për atë çështje sot...nuk guxoni ta kërcënoni askënd si kryeministër i vendit”, tha ai.

Komentet

Regugjati i ardhshem! 08/12/2017 13:21

Nga e gjithe kjo qe lexuesi apo edhe populli ndegjon dhe lexon, nuk ka mbet tjeter veq ti mesyjmë për stacion te atobuseve ne Prishtine via refugjat. Nuk na ka mbet asgje tjeter nga kjo klase politike, perfshire te gjithe, e posacërisht nga grupi i cili ka 8 deputetë (AAK) me 7% perfshirje dhe njeherit ja qendis fatin popullit te mjere. "Bileten per stacion te fundit JU lutem ( perendim apo kudo qe te jete)"

Shto koment

Të ngjashme