Sonte në “Rubikon” i ftuar Kadri Veseli

Sonte në “Rubikon” i ftuar Kadri Veseli

07 dhjetor 2017 12:06

Në Rubikon sonte kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Çka thotë ai për marrëveshjen e demarkacionit? Si vlerëson raportin e komisionit Bulliqi? Ku mbeti Partia Demokratike në këto zgjedhje lokale? Çka ndodhi me Prizrenin e çka me Mitrovicën? Si e sheh qeverisjen e kryeministrit Haradinaj? Cka me PDK-në? A do të vazhdoi ai të jetë në krye të partisë?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 21:30. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme