Mustafa, darkë me Vuçiqin e Ramën në Sarajevë

Mustafa, darkë me Vuçiqin e Ramën në Sarajevë

15 mars 2017 21:08

Kryeministri Isa Mustafa është në Sarajevë për Samitin e kryeministrave të Ballkanit Perëndimor.

Para nisjes së punës, ka qenë kryesuesi i ministrave të Bosnjës, Denis Zvizdiq që i ka bërë bashkë në një darkë në një restorant në Sarajevë Mustafën e Ramën, bashkë me kryeministrin serb Aleksandar Vuçiq, raporton KTV.

Në takim ka marrë pjesë edhe ministri i jashtëm boshnjak, Mirko Saroviq si dhe ambasadorët e Serbisë dhe Shqipërisë në Bosnjë, Stanimir Vukiceviq dhe Ilir Melo.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme