Rama mbledh qeverinë në Dibër

Rama mbledh qeverinë në Dibër

10 nëntor 2017 16:01

Kryeministri Edi Rama bën me dije se qeveria për dy ditë me radhë, duke filluar që sot, do të mblidhet në Dibër.

Përmes një postimi në facebook Rama shkruan se në këto mbledhje do të merren …”vendime, projekte, bashkëqeverisje me njerëzit dhe punë e durim për Dibrën që duam për Shqipërinë që duam”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme