Sot e gjatë fundjavës në Kosovë – kryesisht vranët

Sot e gjatë fundjavës në Kosovë – kryesisht vranët

10 nëntor 2017 10:59

Sot dhe gjatë fundit të javës në Kosovë parashihet të dominojë mot kryesisht i vranët.

Temperaturat minimale do të sillen nga 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë Celsius.

Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme