Në Kosovë sot shënohet Dita kundër Fashizmit dhe Antisemetizmit

Në Kosovë sot shënohet Dita kundër Fashizmit dhe Antisemetizmit

09 nëntor 2017 08:34

Nën patronatin e kryeministrit Ramush Haradinaj, sot, me rastin e Ditës Ndërkombëtare kundër Fashizmit dhe Antisemetizmit, do të hapet ekspozita e fotografive dhe dokumenteve.

Po ashtu do të do të promovohet edhe libri “Rrugëtimi-Journey”, i autorëve Skender Asani dhe Albert Rama.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme