Sonte në Rubikon flet kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri

Sonte në Rubikon flet kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri

08 nëntor 2017 11:55

Në Rubikon sonte mysafir i ftuar është kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Çka bëri që Muhaxheri të gëzoj mbështetjen e pejanëve edhe për një mandat tjetër? A ishte sfidë për të gara për Pejën? Kush nga kandidatët e sfidoi atë? Cilat janë premtimet që nuk i realizoi? Cili është plani për katërvjeçarin e ardhshëm?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme