Mot me shi sot në Kosovë

Mot me shi sot në Kosovë

08 nëntor 2017 08:25

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, gjatë të ditës së sotme në Kosovë pritet të bien reshje shiu, ndërsa në veriperëndim dhe perëndim të vendit reshje mund të ketë edhe ditëve tjera.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 11-14 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi deri 7m/s.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme