Në Rubikon sonte përballja mes Hazirit e Kurteshit

Në Rubikon sonte përballja mes Hazirit e Kurteshit

07 nëntor 2017 08:53

Në Rubikon sonte debati për Gjilanin dhe përballja mes Lutfi Hazirit e Sami Kurteshit.

Kush do ta fitoj këtë komunë? Çka e çoi Gjilanin në balotazh dhe cilat ishin pritjet e tyre në raundin e parë? Kush po e mbështet Hazirin e kush Kurteshin?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 21:00.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme