Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

02 nëntor 2017 18:05

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka emëruar në postin e zëvendësministrit në Ministrinë e Mjedisit Planifikimit Hapësinor, Besim Demin.

Postimi i Demit në Facebook:

“Nga sot mu dha besimi nga Kryeministri Haradinaj për pozitën zëvendësministër ne Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme