Vëllezërit Ukaj tregojnë për suksesin e biznesit në Londër

20 tetor 2017 17:54

Sot në rubrikën “Shqiptarët nëpër botë” KTV ishte në Londër.

Tre vëllezërit, Kreshnik, Kushtrim dhe Kastriot Ukaj nga Peja, ishin pjesë e kësaj rubrike.

Ata treguan për punët që kanë bërë në Londër dhe se si tash e dy vite udhëheqin së bashku një biznes në të cilin shërbehet mëngjesi dhe dreka.

Ata tregojnë për gatimet e tyre, vështirësitë dhe trendin londinez që mëngjesi të hahet jashtë shtëpisë.

Për më tepër ndiqeni intervistën e KTV-së me tre vëllezërit Ukaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Driton beka 23/10/2017 09:53

Krenohem me punen e juve kjo tregon Se shqiptaret jan Te aft me zhvillue biznis kuptohet me kvalitet ju lumt

Shto koment

Të ngjashme