Zëvendëskryeministrja e Bullgarisë sot në Kosovë

Zëvendëskryeministrja e Bullgarisë sot në Kosovë

19 tetor 2017 08:16

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zaharieva, sot do të qëndrojë në Kosovë.

Ajo së pari do të takohet me kryeministrin, Ramush Haradinaj.

Zaharieva pritet të takojë edhe përfaqësues të tjerë institucioneve të Kosovës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme