Rama fotografohet me Putinin

Rama fotografohet me Putinin

14 tetor 2017 23:57

Deputeti i LSI-së, njëherësh dhe nënkryetar i kësaj force politike në Shqipëri, Luan Rama, ka shfrytëzuar punimet e Asamblesë se Unionit Ndërparlamentar që po mbahet në Shën Petërsburg të Rusisë për të marrë me vete si kujtim edhe një foto me Presidentin rus, Vladimir Putin.

Kreu i shtetit rus, sado i ftohtë në dukje, mësohet të jetë treguar dashamirës ndaj zotit Rama, shkruan “OraNews”.

Komentet

Hulumtuesi16/10/2017 09:54

Qe kja ashtë dëshmia ma e mirë me këtë shiptar të zi, që tregon për njerëzit e "mëmës" Shqipëri, se si i kanë lanë shqiptarët nën ish Jugosllavi.

Vakti16/10/2017 09:54

Kanë thanë: "Mos e kqyr kush ashtë, po kshyrja shokët ka-n i ka!"

Shto koment

Të ngjashme