Sonte në Rubikon i ftuar Jakup Krasniqi

Sonte në Rubikon i ftuar Jakup Krasniqi

20 shtator 2017 14:52

Sonte për Rubikon flet Jakup Krasniqi, Kryetar i Këshillit Kombëtar të NISMA-s.

Si u krijua qeveria Haradinaj dhe çka përfaqëson kreu i saj? Sa beson Haradinaj në jetëgjatësinë e kësaj qeverie? Çka me demarkacionin dhe temat tjera? Ku e sheh ai sot Nismën për Kosovën? A morri vendin e merituar në qeveri?

Për këto dhe më shumë, sonte përball Adriatik Kelmendit vjen ish kryeparlamentari, Jakup Krasniqi.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision. -- Për këto dhe më shume, sonte në TV ARTA ndiqni Rubikonin me fillim prej orës 21:40.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme