Pacolli takoi ministrat e jashtëm të Saint Vincent dhe Grenadines

Pacolli takoi ministrat e jashtëm të Saint Vincent dhe Grenadines

19 shtator 2017 22:57

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli në vazhdën e takimeve që po zhvillon në Asamblenë e OKB-së, takoi ministrat e jashtëm të Saint Vincent dhe Grenadines.

Për këto takime Pacolli ka njoftuar në Facebook.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme