Zeka, LDK-së: Nëse ne e kthyem kokën kah Beogradi, ju e kthyet b******

Zeka, LDK-së: Nëse ne e kthyem kokën kah Beogradi, ju e kthyet b******

10 shtator 2017 13:00

Milaim Zeka, nga Nisma për Kosovën, si i vetmi deputet pjesëmarrës në seancën e jashtëzakonshme, ka lëshuar kritika të shumta ndaj PDK-së dhe LDK-së.

Ai i quajti LDK-në dhe PDK-në si partitë që i kanë shkaktuar më së shumti dëme Kosovës, raporton Koha.net.

Madje, fjalori i tij edhe më tutje duke iu drejtuar deputetëve të LDK-së të cilëve u tha:

“Nëse ne e kemi kthyer kokën kah Beogradi, ju them se ju ia keni kthyer bythën Beogradit”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme