Takim mes VV-së dhe LDK-së Foto: Ilustrim/Koha

Takim mes VV-së dhe LDK-së

04 shtator 2017 15:15

Një takim është duke u zhvilluar mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së brenda në Kuvend.

Këtë e ka bërë të ditur për Koha.net, Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Shkodran Hoti.

Nga Lëvizja Vetëvendosje po marrin pjesë Dardan Sejdiu dhe Besnik Bislimi, nga LDK-ja po merr pjesë Avdullah Hoti dhe nga Alternativa Ilir Deda.

Pak më parë, Behgjet Pacolli pas një takimi me kryetarin e LDK-së Isa Mustafa, ka deklaruar se partia e tij AKR ka braktisur koalicionin LAA.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme