Abrashi zyrtarisht kandidat për Prishtinën, Mustafa përjashton koalicion me PDK-në Foto: Koha

Abrashi zyrtarisht kandidat për Prishtinën, Mustafa përjashton koalicion me PDK-në

25 gusht 2017 11:32

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka prezantuar zyrtarisht Arban Abrashin kandidat për kryetar të Prishtinës, raporton KTV.

Prezantimin e tij e ka bërë kryetari i LDK-së Isa Mustafa, i cili ka sqaruar se në mëngjes ka pasur një takim mes LDK-së dhe Vetëvendosjes, pasi që siç ka thënë Mustafa, janë të interesuar që sa më shpejtë të formohen institucionet.

Ai ka përjashtuar çdo mundësi për koalicion me PDK-në.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme