Driton Çaushi zyrtarisht kandidat nga Vetëvendosje për kryetar të Gjakovës

Driton Çaushi zyrtarisht kandidat nga Vetëvendosje për kryetar të Gjakovës

20 gusht 2017 23:45

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se deputeti Driton Çaushi do të jetë kandidat i kësaj partie për kryetar të Komunës së Gjilanit.

Këtë e ka bërë të ditur zyrtarisht vet Lëvizja Vetëvendosje përmes një postimi në Facebook.

“Aktivistët e Gjakovës e kanë zgjedhur deputetin e Republikës Driton Çaushin për kandidat për kryetar të Gjakovës. E urojmë z. Çaushi, të gjithë aktivistët dhe qytetarët e Gjakovës”, thuhet në njoftimin nga Lëvizja Vetëvendosje.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme