Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano 

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano 

18 gusht 2017 00:52

Kryetari i Prishtinës dhe zyrtari i lartë në Lëvizjen Vetëvendosje, Shpend Ahmeti është arrestuar sontë në Milano nga policia italian, mëson Koha.net. 

Arsyet e arrestimit të tij ende nuk dihen. 

Ai kishte shkuar në Milano për të përcjellë ndeshjen e Ligës së Evropës ndërmjet Milanit dhe Shkëndijës. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme