Aksident në Babush të Ferizajt, lëndohen shtatë persona Foto ilustrim

Aksident në Babush të Ferizajt, lëndohen shtatë persona

13 August 2017 16:33

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor dhe njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme