S’ka kuorum, 10 minuta pauzë Foto: Ilustrim

S’ka kuorum, 10 minuta pauzë

10 August 2017 10:21

Nuk ka kuorum për vazhdimin e seancës konstitutive të Kuvendit të Kosovës dhe kryesuesi ka dhënë pauzë prej 10 minutash.

Në sallë janë kanë qenë vetëm deputete nga Vetëvendosjes dhe nga koalicioni LAA.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme