Sot vazhdon seanca konstitutive e Kuvendit

Sot vazhdon seanca konstitutive e Kuvendit

10 August 2017 08:10

Sot nga ora 10:00, vazhdon seanca konstitutive e Kuvendit të Kosovës, e cila është thirrur nga kryesuesi, Adem Mikullovci.

Derisa VV dhe LDK e kanë konfirmuar pjesëmarrjen, PAN ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në seancë.

Në rend dite është zgjedhja e organeve udhëheqëse të Kuvendit, kryetarit dhe nënkryetarëve të tij.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme