Kuvendi thërret vazhdimin e seancës konstitutive për nesër Foto: Koha

Kuvendi thërret vazhdimin e seancës konstitutive për nesër

09 August 2017 16:15

Kuvendi i Kosovës, përmes një komunikate për media, ka bërë të ditur se nesër do të zhvillohet vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës.

Në këtë seancës, që do të fillojë në orën 10:00, pikë e vetme e rendit të ditës do të jetë “Zgjedhja e Kryetarit të Kuvendit dhe e nënkryetarëve të Kuvendit”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme