Mikullovci: Seanca e nesërme nuk anulohet Foto: Koha

Mikullovci: Seanca e nesërme nuk anulohet

09 August 2017 10:39

Kryesuesi i takimit konsultativ dhe njëkohësisht kryesuesi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci, në takimin e mbajtur sot me disa përfaqësues të partive politike ka qenë kategorik: seanca konstituive do të mbahet nesër me rendin e ditës dhe kohën siç ka qenë e caktuar, raporton KTV.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme