Ushtria shqiptare angazhohet për të shuar zjarret

Ushtria shqiptare angazhohet për të shuar zjarret

17 korrik 2017 18:55

Ushtria shqiptare është angazhuar për të shuar zjarret që kanë kapluar vendin.

Lajmin e ka dhënë Edi Rama përmes një njoftimi në Facebook.

“Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës”, ka shkruar Rama.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme