Labinot Tahiri shpall kandidaturën për kryetar të Ferizajt

Labinot Tahiri shpall kandidaturën për kryetar të Ferizajt

14 shkurt 2017 16:10

Këngëtari dhe organizuesi i koncerteve për bamirësi Labinot Tahiri, anëtar i Aleancës Kosova e Re të Bexhet Pacolit, e ka shpallur kandidaturën e vet për kryetar të komunës së Ferizajt, raporton KTV.

Kandidaturën Tahiri e bëri gjatë mbledhjes së kësaj partie sot në Ferizaj.
Zgjedhjet lokale në Kosovë mbahen në fund të vitit. 
Kryetar aktual i Ferizajt është Muharrem Sfarqa, nga LDK.

 Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme