Presidenti takon përfaqësuesit e subjekteve politike Foto: Ilustrim

Presidenti takon përfaqësuesit e subjekteve politike

21 qershor 2017 08:18

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot pret në takim konsultativ përfaqësuesit e subjekteve politike për caktimin e datës së zgjedhjeve lokale.

Takimi me përfaqësuesit e subjekteve politike do të jetë i hapur për media dhe do të fillojë në ora 09:00, në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme