Zhduken në Tiranë dy fëmijë amerikanë Foto: ilustrim

Zhduken në Tiranë dy fëmijë amerikanë

01 qershor 2017 13:22

Dy fëmijë, shtetas amerikanë, janë zhdukur në Tiranë që prej dy ditësh, transmeton TCH.

Nëna e tyre ka njoftuar policinë për largimin e të miturve, 17 dhe 14 vjeç nga banesa, që prej datës 30 maj.

Policia ka nisur punën dhe ka shpërndarë fotografinë e dy fëmijëve amerikanë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme