Moti sot dhe parashikimi për nesër

Moti sot dhe parashikimi për nesër

14 shkurt 2017 14:20

Ditën e martë, temperaturat maksimalet të ditës do të mbeten të ngjashme me ditët të gjysmës së dytë të javës që lamë pas.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nga dita e mërkurë, temperaturat maksimale do të shënojnë ngritje duke lëvizur nga 5 deri në 11 gradë Celsius, kurse temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5C deri -1 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi deri në 7m/s. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme