LDK me listë “ndëshkuese”, PDK lë jashtë kryepresonazhin e “Prontos”

LDK me listë “ndëshkuese”, PDK lë jashtë kryepresonazhin e “Prontos”

24 maj 2017 07:40

Nga lista e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka rënë në sy mospërfshirja e disa kundërshtarëve të demarkacionit dhe qeverisjes me PDK-në, si dhe pozicionimi në gjysmën e dytë të listës të disa tjerëve si Vjosa Osmani e Arben Gashi, shkruan sot Koha Ditore.

Ndërsa te PDK-ja mungesa me e dukshme është Adem Grabovci, shef i deritanishëm i Grupit Parlamentar të partisë dhe kryepersonazhi i aferës “Pronto”.

(Artikullin e plotë lexojeni sot në Koha Ditore)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme