Sonte në Rubikon diskutohet se çka po e pengon arritjen e koalicionit VV-LDK

Sonte në Rubikon diskutohet se çka po e pengon arritjen e koalicionit VV-LDK

03 December 2019 14:09

Çka po e pengon marrëveshjen LVV-LDK?

A po mbetet krijimi i qeverisë peng i ndarjes së posteve?

A mund të dështojë koalicioni mes Kurtit e Mustafës?

Cili është skenari i mundshëm dhe kur mund të pritet formimi i qeverisë?

Për të gjitha këto, sonte në Rubikon janë të ftuar Vigan Qorrolli - Opinionist, Rrahman Paçarizi - Opinionist, Donika Emini - Drejtoreshë në CiviKos edhe Dardan Velija – Opinionist.

Sonte debati në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme