Nesër mot me diell dhe vranësira të shpërndara

Nesër mot me diell dhe vranësira të shpërndara

14 November 2019 23:25

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas njoftimit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius, transmeton Koha.net.

Njoftohet se do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme