Moti sot në Shqipëri Foto: Koha/Ilustrim

Moti sot në Shqipëri

14 November 2019 08:12

​Moti në Shqipëri do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme në pjesën e parë të ditës.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat malore 6/16°C

Zonat e ulëta 11/20°C

Zonat bregdetare 14/21°C

Komentet

Shto koment

Të ngjashme