Sonte në Rubikon Shkëlzen Maliqi

Sonte në Rubikon Shkëlzen Maliqi

13 November 2019 14:06

Sonte në Rubikon, flet opinionisti Shkëlzen Maliqi.

Cilat ishin zgjedhjet e 6 tetorit?

Cili gabim i LDK-së e çoi Vetëvendosjen në vendin e parë?

Si mund të duket një qeveri në krye me Albin Kurtin?

Çka me Mini-Schengenin Ballkanik?

Si duhet të veprojë Kosova në këtë rast?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme