Sonte në Rubikon: Operimi “i çuditshëm” i Gjykatës Speciale

Sonte në Rubikon: Operimi “i çuditshëm” i Gjykatës Speciale

12 November 2019 17:24

Në emisionin Rubikon në KTV, sonte do të diskutohet për operimin “e çuditshëm” të Gjykatës Speciale.

Të ftuar në emision janë: Arianit Koci - Avokat; Bekim Blakaj - FDH; Ehat Miftaraj - IKD; Hysni Gucati - Kryetari i OVL të UÇK-së.

Cila është puna e Gjykatës Speciale? A pritet që të ketë ftesë edhe për presidentin Thaçi? Si ka ndikuar Gjykata Speciale në imazhin e Kosovës? Si do të veproj OVL e UCK-së? A mundet shumica e re parlamentare ta bllokoje punën e Gjykatës?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision nga ora 20:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme