Rikthehen tërmetet në Shqipëri

Rikthehen tërmetet në Shqipëri

21 October 2019 11:58

Rikthehen lëkundjet e tërmetit në vendin tonë.

Mbrëmjen e djeshme, pak pas orës 23:00 lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë.

Bëhet me dije se tërmeti ka qenë 3.1 ballë dhe epiqendra ka qenë 52 kilometra nga Tirana.

Nuk ka raportime për dëme gjatë tërmetit. Ndërkaq lëkundje tërmeti ka pasur edhe në Greqi.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme