Sonte në Rubikon i ftuar është Fatmir Limaj

Sonte në Rubikon i ftuar është Fatmir Limaj

16 September 2019 16:12

Sonte në Rubikon zëvendëskryeministri në detyrë, njëherësh kandidat për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj.

Cili do të ishte Fatmir Limaj si kryeministër?

Cili është programi i koalicionit Nisma-AKR-PD?

Cilat ishin gabimet e qeverisë Haradinaj?

Cilat janë pakënaqësitë e Limajt nga koalicioni PAN?

Kush mund të jetë partneri paszgjedhor i Limajt?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon përballë Adriatik Kelmendit, kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, njëherësh zëvendëskryeministri në detyrë, Fatmir Limaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme