Mëngjesi i sotëm i freskët, dita e ngrohtë Foto: Driton Paçarada / Koha

Mëngjesi i sotëm i freskët, dita e ngrohtë

14 September 2019 08:58

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot diell dhe pjesërisht i vranët.

Në fushat barike do të ketë ngritje të vlerave, dukshëm mbi ato normale.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-5m/s.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme