Në Rubikon përballen partitë politike për sigurinë

Në Rubikon përballen partitë politike për sigurinë

12 September 2019 17:15

Sonte në Rubikon të KTV-së debatohet për sigurinë.

A mund ta mbrojë Kosova vetveten?

Ku hyn mbrojtja dhe siguria në programet garuese të 6 nëntorit?

Të ftuar janë:

Selim Selimi AAK/PSD

Arben Gashi LDK

Enver Dugolli LVV

Fatmir Xhelili PDK

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme