Tayna, Mc Kresha dhe Lyrical Son sjellin “Pasite”

Tayna, Mc Kresha dhe Lyrical Son sjellin “Pasite”

05 August 2019 19:03

Tayna së bashku me Mc Kreshën dhe Lyrical Son kanë publikuar projektin e tyre të quajtur “Pasite”

Teksti është shkruar nga tre këngëtarët ndërkaq muzika nga Strike Beatz dhe K-Master.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme