Ditën diell, në mbrëmje mund të ketë shi Foto: Koha / ilustrim

Ditën diell, në mbrëmje mund të ketë shi

02 August 2019 08:23

Moti në vendin tonë gjatë ditës së sotme të jetë i nxehtë dhe kryesisht me diell.

Gjatë orëve të pasdites dhe në mbrëmje në disa vende priten reshje lokale shiu me bubullimë.

Temperaturat do të regjistrojnë vlera nga 18 gradë celsius në mëngjes deri në 33 gradë celsius në mesditë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme