Kryekuvendari i Maqedonisë, Talat Xhaferi, kërcënohet me vdekje Foto: Koha

Kryekuvendari i Maqedonisë, Talat Xhaferi, kërcënohet me vdekje

08 maj 2017 10:01

Në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur kërcënimet ndaj politikanëve dhe zyrtarëve shqiptarë në Maqedoni.

Kësaj radhe në një koment të publikuar në facebook, një qytetar nuk heziton të paralajmëron vrasjen e kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, Qytetari shkruan: Asgjë s’ka përfunduar, Talat Xhaferi do të vritet në Kuvend, transmeton INA, duke cituar komentet që janë nxjerrë në portale maqedonase.

Image
Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme