Afera me fajde, Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme Foto: Kuvendi i Kosovës

Afera me fajde, Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme

23 May 2019 00:36

Kryetari i PDK-së dhe Kuvendit, Kadri Veseli ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme shtypi, për mëngjesin e sotëm.

Sipas një njoftimi të zyrës për media të Kuvendit, konferenca do të mbahet sot (e enjte), në orën 10:00.

Konferenca vjen pas transmetimit të një tjetër video ekskluzive në KTV, ku emri i Veselit përmendet disa herë në aferën me fajde.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme